Rodzaje witryn chłodniczych

Witryny chłodnicze można spotkać wręcz w każdym sklepie, bowiem są one sprzętem specyficznym, który to pozwala na wyeksponowanie sprzedawanego towaru, a także – dodatkowo – chłodzenie pewnych artykułów.

Witryna chłodnicza dzieli się na kilka modeli:

– witrynę ekspozycyjną;
– przeszkloną;
– nablatową;
– nastawną;
– cukierniczą.

Są stosowane zarówno w sklepach, jak i firmach gastronomicznych.

Witryny chłodnicze są wyposażeniem obowiązkowym – zarówno w sklepach wielobranżowych, jak również i w kawiarenkach, lokalach gastronomicznych, a także i… stacjach benzynowych. Za ich pomocą można odpowiednio wystawić oraz jednocześnie przechowywać towar, który znajduje się w sklepach. Dodatkowo – świetnie potrafią one przyciągnąć uwagę klientów, a przy okazji – zachęcić do zakupu artykułów, które znajdują się w witrynach. Świetnie sprawdzą się zarówno w sklepach małych, jak i dużych.

Witryny chłodnicze stanowią rozległy asortyment. Wśród nich można znaleźć lady malutkie, bądź też wynoszące nawet kilkanaście metrów, a inne z kolei są wysokie, wyposażone w kilka półek, w których eksponuje się przede wszystkim wyroby cukiernicze. Coraz częściej firmy spożywcze stawiają na witryny samoobsługowe, które pozwalają klientom wybrać towar bez ingerencji pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *