Rodzaje witryn chłodniczych

Witryny chłodnicze można spotkać wręcz w każdym sklepie, bowiem są one sprzętem specyficznym, który to pozwala na wyeksponowanie sprzedawanego towaru, a także – dodatkowo – chłodzenie pewnych artykułów.

Witryna chłodnicza dzieli się na kilka modeli:

– witrynę ekspozycyjną;
– przeszkloną;
– nablatową;
– nastawną;
– cukierniczą.

Są stosowane zarówno w sklepach, jak i firmach gastronomicznych.

Witryny chłodnicze są wyposażeniem obowiązkowym – zarówno w sklepach wielobranżowych, jak również i w kawiarenkach, lokalach gastronomicznych, a także i… stacjach benzynowych. Za ich pomocą można odpowiednio wystawić oraz jednocześnie przechowywać towar, który znajduje się w sklepach. Dodatkowo – świetnie potrafią one przyciągnąć uwagę klientów, a przy okazji – zachęcić do zakupu artykułów, które znajdują się w witrynach. Świetnie sprawdzą się zarówno w sklepach małych, jak i dużych.

Witryny chłodnicze stanowią rozległy asortyment. Wśród nich można znaleźć lady malutkie, bądź też wynoszące nawet kilkanaście metrów, a inne z kolei są wysokie, wyposażone w kilka półek, w których eksponuje się przede wszystkim wyroby cukiernicze. Coraz częściej firmy spożywcze stawiają na witryny samoobsługowe, które pozwalają klientom wybrać towar bez ingerencji pracowników.

Dodaj komentarz