Bezpieczne pudełko na tort

Komfortowe opakowanie wyjątkowych wyrobów cukierniczych, jakimi są torty – jest bardzo istotne. Dlatego też tak ważne jest to, w co włoży się tort, by klient mógł go wygodnie przenieść i dowieźć we właściwe miejsce. I właśnie po to zostały stworzone komfortowe pudełka, które ochronią zawartość i pozwolą na maksymalną wygodę w czasie podróży z tortem.

Wielkość ma znaczenie

Pudełko na tort sklep.polmarkus.com.pl/pudelka-na-tort występuje:
– w rozmaitych rozmiarach, które dostosowuje się do wielkości tortu,
– o różnej grubości ścianek,
– wraz z uchwytem wbudowanym w całe opakowanie, lub dodatkową pokrywką,
– w różnych kolorach: białym, różowym, niebieskim, a także z rozmaitymi nadrukami graficznymi lub napisami.
Wysokiej jakości gruba tektura sprawdzi się na medal w trakcie przenoszenia tortu. Jego krawędzie nie dotkną ścianek pudełka, a co za tym idzie, będzie go można dostarczyć bez jakiejkolwiek szkody na wyglądzie.

Tektura na piątkę z plusem

Pudełka na tort są solidne, a użyta tektura nie zagraża środowisku. Bezpieczne i nie wpływające na smak tortu opakowania są najwyższego gatunku, więc zawsze zdadzą egzamin a przetransportowany w ten sposób tort będzie cieszył solenizanta i jego gości. Wszystko to dzięki niepozornemu opakowaniu, które może zachować w sobie pozostałą część tortu, jak i zostać wykorzystane do spakowania innych produktów, pozostałych po danej okazji. Każda zawartość jest cenna, a to co ją przenosi musi być w każdej chwili wygodne do udźwignięcia.

Dodaj komentarz