Stojak na wafle do lodów – czy warto?

Porządek w miejscu pracy
Lodziarnia to miejsce, w którym – szczególnie w sezonie – może w krótkim czasie zapanować chaos, spowodowany choćby pojawieniem się wycieczki szkolnej. Każde dziecko będzie chciało jak najszybciej skonsumować swój lód. Przy takim chaosie zawsze sprawdza się uporządkowanie miejsce pracy, które pomoże wykonywać ją szybciej i efektywniej. Stojak na wafle do lodów świetnie spełni swoją organizacyjną funkcję i sprawi, że wyjmowanie kolejnych wafelków będzie prostsze niż gdyby były one w firmowym pudełku.

Który produkt wybrać?
Na rynku istnieją różne stojaki na wafle do lodów. Znaczną popularnością cieszą się stojaki plastikowe, które są najtańszą opcją. Obok nich mamy także do wyboru stojaki na wafle do lodów ze stali nierdzewnej, które:
– są bardziej wytrzymałe i oporne na różne czynniki niż stojaki plastikowe,
– są droższe od plastikowych, ale posłużą dłużej,
– ładniej się prezentują, nieco bardziej elegancko,
– przeznaczone są do mycia w zmywarkach.
Tak więc, jak widać poza plastikiem dostępne są też inne wyroby.

Górna półka
Na rynku istnieją też stojaki na wafle do lodów, które dedykowane są różnym rozmiarom wafelków. W takiej maszynie wafle odwrócone są czubkiem do góry, co przyśpiesza ich wyjmowanie i układanie.
Dodatkowo, nierzadko przy takich stojakach znajduje się pojemnik na serwetki i inne drobne akcesoria. Wspomniany stojak wiąże się jednak, rzecz jasna, z większym nakładem finansowym.

Dodaj komentarz