Akcesoria czyszczące i higieniczne, bez których piekarnia nie może działać

Przygotowanie wnętrza piekarni bądź cukierni nie może odbyć się kosztem urządzeń i produktów wykorzystywanych w procesie codziennej higieny. Oto kilka nieodzownych rzeczy, które warto zakupić w sklepie z akcesoriami dla cukierni i piekarni.

Płyny do zmywarek

Żadna piekarnia ani cukiernia nie mogą obyć się bez dobrych płynów do zmywarek. Ich rolą jest nie tylko wyczyszczenie konkretnej powierzchni, ale przede wszystkim nabłyszczenie jej. W większości przypadków płyny te sprzedaje się w dużo większych pojemnikach, których pojemność sięga nawet 5 litrów.

Płyn do czyszczenia pieców

Sklep z akcesoriami dla cukierni i piekarni musi mieć na stanie płyn do czyszczenia pieców. Co ważne – nie da się go zastąpić innymi płynami. W przypadku pieca, zapieczone potrawy mogą być bardzo trudne w usunięciu. Dlatego potrzebny jest tu specjalny płyn i odpowiedni osprzęt do czyszczenia wszystkich zakamarków pieca.

Preparaty odtłuszczające

Warto również pomyśleć o preparatach odtłuszczających, które mogą być doskonałym dodatkiem do płynów wykorzystywanych podczas czyszczenia pieców. Pozwolą one na usunięcie najbardziej trudnych i nieprzyjaznych przypaleń, których nie da się usunąć tradycyjnymi środkami.

Dodaj komentarz